PD

PD në alarm pas shembjes së Teatrit

PD në alarm pas shembjes së Teatrit

Opozita do të vendosë sot mbi hapat politik që do të ndermarrë pas shembjes me dhunë të Teatrit Kombëtar. "Koalicioni opozitar do të mblidhet sot...

Policia Durrësit padit Bashën

Policia Durrësit padit Bashën

Policia Durrësit ka paditur Kryetarin e Parisë Demokratike Lulzim Basha për  “shkelje te rregullave kunder perhapjes se COVID-19”. Kjo ndodhi pas takimit të Zotit Basha...

PD: Rama dhe Veliaj po vjedhin pronën publike

PD: Rama dhe Veliaj po vjedhin pronën publike

Partia Demokratike, përmes Albana Vokshit reagoi sot për përplasjen mes policisë dhe qytetarëve që mbrojnë Teatrin Kombëtar. “Këmbëngulja e Edi Ramës dhe e Erion Velisë...

1110111112113114140