PD
PD kërkon ngritjen e tre komisioneve hetimore

PD kërkon ngritjen e tre komisioneve hetimore

Partia Demokratike kërkon ngritjen e tre komisioneve hetimore parlamentare për zgjedhjet e 25 prillit, çështjen Becchetti dhe inceneratorët. Grupi parlamentari i PD u mblodh në...

1234152

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>