PD

Policia Durrësit padit Bashën

Policia Durrësit padit Bashën

Policia Durrësit ka paditur Kryetarin e Parisë Demokratike Lulzim Basha për  “shkelje te rregullave kunder perhapjes se COVID-19”. Kjo ndodhi pas takimit të Zotit Basha...

PD: Rama dhe Veliaj po vjedhin pronën publike

PD: Rama dhe Veliaj po vjedhin pronën publike

Partia Demokratike, përmes Albana Vokshit reagoi sot për përplasjen mes policisë dhe qytetarëve që mbrojnë Teatrin Kombëtar. “Këmbëngulja e Edi Ramës dhe e Erion Velisë...

1 2 3 4 30