PD
PD formon 3 grupe parlamentare

PD formon 3 grupe parlamentare

Partia Demokratike do të formojë 3 grupe parlamentare. PD ka ndihmuar partitë e koalicionit të ngrejnë grupet e tyre parlamentare. Kështu PD do t’i japë...

Vendimet që pritet të marrë Kuvendi të hënën

Vendimet që pritet të marrë Kuvendi të hënën

Kuvendi do të mblidhet të hënën në orën 17:00 për të zgjedhur organet e përhershme, byroja, sekretariatet dhe kryetarët e komisioneve parlamentare. Partia Socialiste ka...

Berisha: Basha ka marrëveshje me Ramën

Berisha: Basha ka marrëveshje me Ramën

Lulzim Basha ka marrëveshje me Edi Ramën, u shpreh ish-Kryeministri Sali Berisha në emisionin “Zonë e Lirë”. “Unë do të takoj cdo demokrat për të...

123456152

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>