perdhunim
Jo, djemtë nuk “e kanë kështu”

Jo, djemtë nuk “e kanë kështu”

Sot në mëngjes u zgjova dhe dëgjova se një grua 36 vjeç ishte vrarë nga bashkëshorti i saj, Alket Arapi në Tiranë. Dje, ndoqa lajmin...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>