Përgjimet Dako-Avdylaj
Pesë gjëra që mësuam nga përgjimet Avdylaj-Dako

Pesë gjëra që mësuam nga përgjimet Avdylaj-Dako

Përgjimet e prokurorisë, të botuara nga gazeta gjermane Bild, japin një pamje dramatike të bashkëpunimit të ngushtë midis kryebashkiakut dhe kryetarit të PS-së Durrës Vangjush...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>