përmbytje

40 viktima nga përmbytjet në Turqi

40 viktima nga përmbytjet në Turqi

40 viktima u shënuan nga përmbytjet në Turqi, njoftuan të shtunën zyrtarët nga Agjencia për emergjenca dhe fatkeqësi. Shirat e rrëmbyeshëm në qytetet e Bartin,...

Mbi 150 të vdekur nga përmbytjet në Gjermani

Mbi 150 të vdekur nga përmbytjet në Gjermani

Mbi 150 persona kanë humbur jetën nga përmbytjet në Gjermaninë perëndimore dhe Belgjikë, sipas autoriteteve lokale, ndërsa shërbimet e urgjencës vazhdojnë kërkimet për qindra të...

12310

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>