përmbytje

Përmbytje rrugësh në të gjithë vendin

Rreshjet e sotme kanë shkaktuar vërshimin e ujit në shumë rrugë qytetase dhe akse kombëtare, për shkak të mungesës së kanalizimeve dhe standarteve të tjera...

18910

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>