Petrit Vasili
LSI voton sot për kryetarin e ri

LSI voton sot për kryetarin e ri

Lëvizja Socialiste për Integrim do të zgjedhë sot kryetarin e saj të ri, pas zgjedhjes së Ilir Metës President i Republikës dhe dorëheqjes nga posti...

1 2