polici
Kapet 1 kg kokainë në Durrës

Kapet 1 kg kokainë në Durrës

Rreth 1 kilogramë kokainë dhe 4 persona u arrstuan nga Policia e Durrësit, te mërkurën, 12 maj. Personat e arrestuar janë Erges Shehi, 30 vjeç,...

Ekstradohen 2 shqiptarë nga vendet e BE-së

Ekstradohen 2 shqiptarë nga vendet e BE-së

Policia e shtetit njoftoi se Franca dhe Italia ka ekstraduar në vend 2 persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik të lëndëve narkotike. Sipas...

12