Policia e shtetit
Rama është i vetmi që ka frikë nga Basha

Rama është i vetmi që ka frikë nga Basha

E përditshmja Panorama publikoi dy ditë më parë lajmin, e siguruar nga burime konfidenciale të saj, se Njësia Operative e Policisë së Shtetit ndjek dhe...

Lufta e policive të huaja kundër bandave shqiptare

Lufta e policive të huaja kundër bandave shqiptare

Teksa Ministri i Brendshëm Xhafaj vazhdon të paralajmërojë luftë të ashpër kundër bandave kriminale,  policitë e vendeve të huaja kanë arrestuar dhjetëra shqiptarë, drejtues bandash narkotrafiku....

1 2 3 4