policia
Policia sekuestron 20 makineta lojrash fati

Policia sekuestron 20 makineta lojrash fati

Policia e Shtetit ka sekuestruar 20 makineta lojarsh fati dhe ka arrestuar pronarin e lokalit. BalkanWeb raportoi se në aksion morri pjesë edhe forcat RENEA,...

10 orë më parë
Ekzekutohet një person në Himarë

Ekzekutohet një person në Himarë

Një person është ekzekutuar mëngjesin e së shtunës në Himarë. Sipas të dhënave, viktima është Niko Goro, pronar i një lokali dhe një hoteli në...

1 2 3 16