policia

11 kg kanabis kapen në Fier

11 kg kanabis kapen në Fier

11 kilogramë kanabis u sekuestruan nga policia e Fierit, të mërkurën. Policia arrestoi edhe pronarin e drogës Ramadan Hoxhaj, 64 vjeç. Hoxhaj e mbante kanabisin...

Një 27 vjeçar mbytet në Lezhë

Një 27 vjeçar mbytet në Lezhë

Nëntogeri Paulin Rrasa, 27 vjeç u mbyt në plazhin eTales, të premten. Sipas njoftimit të Policisë ai pësoi atak kardiak në det. Ministri i mbrojtjes...

Arrestohen 24 shqiptarë e kosovarë në Vjenë

Arrestohen 24 shqiptarë e kosovarë në Vjenë

Policia vjeneze arrestoi 24 persona shqiptarë dhe kosovar për trafik droge, sipas medias austriake. Policia sekuestroi 3 kilogramë kokainë, 2 mijë bimë kanabis dhe 200,000...

4 të arrestuar për 12 orë

4 të arrestuar për 12 orë

Policia e Shtetit ka njoftuar të martën në mëngjes se ka arrestuar 4 persona për vepra të ndryshme kriminale. Kështu: Policia e Kurbinit arrestoi një...

123460

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>