pompeo
Pompeo anulon vizitën në Europë

Pompeo anulon vizitën në Europë

Sekretari amerikan i Shtetit Majk Pompeo ka anuluar vizitën në Europë pasi ministri i jashtëm i Luksemburgut dhe zyrtarët e lartë të Bashkimit Evropian nuk...

Pompeo dhe Lukashenko bisedojnë në telefon

Pompeo dhe Lukashenko bisedojnë në telefon

Sekretari i Shtetit në Shtetet e Bashkuara, Mike Pompeo bisedoi në telefon me liderin e Bjellorusisë Aleksander Lukashenko, për t'i dhënë fund mandatit të tij...

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>