Presidenti Meta
Kryeministri Albin Kurtin takon presidetin Meta

Kryeministri Albin Kurtin takon presidetin Meta

Kryeministri i ri i Kosovës Albin Kurti gjatë vizitës zyrtare në Shqipëri takoi dhe presidentin Meta. Gjatë takimit, ata biseduan për bashkëpunim strategjik mes dy...

12349