Protesta e opozitës
Mijëra qytetarë protestojnë kundër qeverisë

Mijëra qytetarë protestojnë kundër qeverisë

Mijëra qytetarë po protestojnë përpara Kryeministrisë. Protesta e thirrur nga opozita pati pjesmarrje masive pavarësisht motit të keq. Kjo është protesta e 8 në dy...

Një ‘Natë e Bardhë’ për demokracinë

Një ‘Natë e Bardhë’ për demokracinë

Nëpër botë, ‘Nata e Bardhë’ është një mbrëmje kulturore. Një festival i qytetarisë që, në muzg vërshon nëpër rrugë, muze dhe koncerte. Një moment socializimi,...

Qindra qytetarët protestojnë përpara Parlamentit

Qindra qytetarët protestojnë përpara Parlamentit

Qindra qytetarë, mbështetës të opozitës po manifestojnë përballë parlamentit, teksa shumica socialiste ka nisur seancë parlamentare. Forca të shumta policie janë vendosur përpara parlamentit, përgjatë...

Përfundon protesta e gjashtë e opozitës

Përfundon protesta e gjashtë e opozitës

Mijëra qytetarë morën sot sot pjesë në protestën pesë orëshe përpara parlamentit dhe Drejtorisë së Policisë Tiranë. Njësoj si në pesë protestat e para, edhe...

PD e LSI nuk dorëzojnë listat për KZAZ-të

PD e LSI nuk dorëzojnë listat për KZAZ-të

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve njoftoi dje se të gjitha partitë kryesore do të humbisnin afatin për të dorëzuar listën për anëtarët e Komisioneve të zonave...

123458

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>