Protesta e studentëve
Protesta e studentëve, kërkesat kryesore

Protesta e studentëve, kërkesat kryesore

Studentët e Universitetit të Tiranës po protestojnë para Kampusit Universitar, duke kërkuar zbatimin e Paktit të Universitetit. Protesta u organizua nga një organizatë e re...

Pse u mpak protesta studentore?

Pse u mpak protesta studentore?

Dhjetori i 2018-ës na përfshiu të gjithëve në lëvizjen studentore, në ankthin dhe mallkimin e të përsëriturit të fitoreve historike të studentëve të dhjetorit 1990....

1238

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>