PS
PS i përgjigjet Presidentit Meta me batuta

PS i përgjigjet Presidentit Meta me batuta

Pas sqarimit të Presidentit Meta mbi kushtetueshmërinë e vendimit për të anuluar zgjedhjet vendore të 30 qershorit, Partia Socialiste vendosi t'i përgjigjet Presidentit me batuta....

Rilindja e vrasësve politikë

Rilindja e vrasësve politikë

Dy ditë më parë, gazeta e së majtës “Dita” botoi një dokument shumë domethënës, që rrënonte propagandën e socialistëve për 21 janarin. Sipas saj, Agron...

PD e LSI nuk dorëzojnë listat për KZAZ-të

PD e LSI nuk dorëzojnë listat për KZAZ-të

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve njoftoi dje se të gjitha partitë kryesore do të humbisnin afatin për të dorëzuar listën për anëtarët e Komisioneve të zonave...

Neveri

Neveri

Një miku im, që, siç pohon vetë, nuk lë shkrim timin pa lexuar, madje më merr dhe telefon për ta konfirmuar këtë, më thotë para...

1 2 3 4 5 9