PS
PS mbledh Kongresin më 12 qershor

PS mbledh Kongresin më 12 qershor

Partia Socialiste do të mbledhë Kongresin më 12 qershor, një ditë para zgjedhjeve në PD, ku do të nisë një proces hapjeje dhe riorganizimi të...

Mbahet sot Asambleja Kombëtare e PS-së

Mbahet sot Asambleja Kombëtare e PS-së

Partia Socialiste do të organizoj Asamblenë Kombëtare, më 2 qershor, në orën 17:30. Mbledhja do të zhvillohet online. PS do të diskutojë vendimin për mbajtjen...

KAS nis shqyrtimin e ankesave për Elbasanin

KAS nis shqyrtimin e ankesave për Elbasanin

Komisioni i Ankimimeve po shqyrton më 27 maj ankesën e Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim për vjedhjen e votave në Elbasan. PD dhe...

Rama përdor sërish studentët ekselent

Rama përdor sërish studentët ekselent

Kryeminsitri Edi Rama publikoi të mërkurën Jetëshkrimet e dy prej studentëve ekselent, të cilët kanë shprehur dëshirën të jenë pjesë e projektit Gati per Shqipërinë....

1234542

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>