PS
Rama fton Bashën për bashkëpunim

Rama fton Bashën për bashkëpunim

Në një reagim pas një deklarate të ashpër të kryedemokratit Basha, që e quajti qeverinë regjim Rama-Doshi-Rakipi dhe u shpreh për vazhdimin e betejës për...

10 deputetët më të votuar në rang qarku

10 deputetët më të votuar në rang qarku

Duke iu referuar të dhënave të Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve deri të premten në pren 15.30, 10 deputetët që kanë fituar numrin më të lartë...

Numërohen 5129 nga 5199 kuti

Numërohen 5129 nga 5199 kuti

Janë numëruar deri më tani 5129 nga 5199 kuti. Me rezultatin e deritanishëm Partia Socialiste merr 74 mandate, Partia Demokratike 59, LSI 4 dhe PSD...

13456742

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>