PS
Rama: nuk ka koalicion me LSI-në

Rama: nuk ka koalicion me LSI-në

Nuk do të ketë koalicion mes Partisë Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim. "Koalicion mes Partisë Socialiste dhe LSI-së? Jo" - iu përgjigj Kryeministri Rama,...

1 3 4 5 6 7 14