PS

Basha falenderon votuesit e PD-së

Basha falenderon votuesit e PD-së

Kryetari i PD-së Lulzim Basha u shpreh se Aleanca për Ndryshim ka fituar zgjedhjet parlamentare të 2021. “Falemidnerit të gjithë qytetarëve shqiptarë që zgjodhën ndryshimin....

Rama voton: Fitoftë më i miri

Rama voton: Fitoftë më i miri

Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij Linda Rama kanë votuar në qendrën e votimit, shkollën Ymer Lala, në Surrel. Rama i bëri thirrje qytetarëve...

15678942

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>