Putin
Putin do të marrë vaksinën ruse Sputnik V

Putin do të marrë vaksinën ruse Sputnik V

Presidenti rus Vladimir Putin do të marrë vaksinën ruse anti-Covid Sputnik V. Lajmi u dha nga një zëdhënës i Kremlit zyrtar, të dielën, në një...

Putin uron Bidenin për fitoren në zgjedhje

Putin uron Bidenin për fitoren në zgjedhje

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin uroi të martën presidentin e zgjedhut të SHBA, Joe Bidenin për fitoren.  Putin tha se shpreson që Rusia dhe Shtetet...

1234

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>