Qeveria
Qeveria Rama 3 betohet tek Meta

Qeveria Rama 3 betohet tek Meta

Kryeministri Edi Rama dhe ministrat e tij do të betohen, të shtunën, tek Presidenti Ilir Meta. Pas betimit, qeveria do të mbajë mbledhjen e parë...

Qeveria kryen konsultime formale me publikun

Qeveria kryen konsultime formale me publikun

Institucionet qeveritare nuk janë transparente për raportimin mbi zbatimin e strategjive dhe shpenzimeve buxhetore. Kjo është gjetja kryesore e Raporti mbi reformën e administratës publike,...

12314

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>