QSUT
BE dhuron pasjisje skaner për QSUT

BE dhuron pasjisje skaner për QSUT

Bashkimi Europian ka dhënë mbështetje për Shqipërinë për forcimin e kapaciteteve të pajisjeve mjekësore në spitale, për përballimin e pandemisë. Lajmi u bë i ditur...

SPAK i sekuestron 250 mijë euro mjekut të QSUT

SPAK i sekuestron 250 mijë euro mjekut të QSUT

SPAK i ka sekuestruar 250 mijë euro dhe 16 milionë lekë mjekut kardiokirurg të QSUT, Edvin Prifti. Prokuroria e Posaçme Antikorrupsion njoftoi të enjten hetimet mbi...

QSUT reagon për vdekjen e 53-vjeçarit

QSUT reagon për vdekjen e 53-vjeçarit

Qendra Spitalore “Nënë Tereza” ka reaguar në lidhje me trajtimin e pacientit 53 vjeçar, i cili humbi jetën të shtunën. Në një njoftim për shtyp,...

1234