QSUT
BE dhuron pasjisje skaner për QSUT

BE dhuron pasjisje skaner për QSUT

Bashkimi Europian ka dhënë mbështetje për Shqipërinë për forcimin e kapaciteteve të pajisjeve mjekësore në spitale, për përballimin e pandemisë. Lajmi u bë i ditur...

SPAK i sekuestron 250 mijë euro mjekut të QSUT

SPAK i sekuestron 250 mijë euro mjekut të QSUT

SPAK i ka sekuestruar 250 mijë euro dhe 16 milionë lekë mjekut kardiokirurg të QSUT, Edvin Prifti. Prokuroria e Posaçme Antikorrupsion njoftoi të enjten hetimet mbi...

QSUT reagon për vdekjen e 53-vjeçarit

QSUT reagon për vdekjen e 53-vjeçarit

Qendra Spitalore “Nënë Tereza” ka reaguar në lidhje me trajtimin e pacientit 53 vjeçar, i cili humbi jetën të shtunën. Në një njoftim për shtyp,...

1234

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>