Rama
Përfundon takimi Rama-Mitsotakis

Përfundon takimi Rama-Mitsotakis

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një darkë pune me kryeministrin grek Kyriakos Mitsotakis. Pas përfundimit të takimit as Rama dhe as Mitsotakis nuk folën për...

Rama takim me kryeministrin grek Mitsotakis

Rama takim me kryeministrin grek Mitsotakis

Kryeministri Edi Rama do të takohet sot (15 shtator) me kryeministrin Grek Kyriakos Mitsotakis. Takimi do të mbahet në orën 21:00, në zyrën e kryeministrit...

Rama takon Aljev në Turqi

Rama takon Aljev në Turqi

Kryeministri Edi Rama takoi sot(14 shtator) presidentin e Azerbajxhanit Ilham Aljev, në Turqi. Lajmin e njoftoi kryeministri përmës një postimi në Facebook. Rama njofton se...

Rama i nderuar për miqësinë me Erdoganin

Rama i nderuar për miqësinë me Erdoganin

Kryeministri Edi Rama pohoi se ndjehet i nderuar për miqësinë me Presidentit turk Erdoganin, sonte, në emisionin Opinion, në Tv Klan. “Është nder i madh...

Rama: PD bën hieno-politikë me familjen Cakoni

Rama: PD bën hieno-politikë me familjen Cakoni

Kryeministri Edi Rama ka përgënjeshtruar deklaratat e PD-së se ka braktisur familjen Cakoni, të prekur nga tërmeti. “Thjesht jam shumë i keqardhur me hieno-politikën në...

1 2 3 9