Rama
Përfundon takimi Rama-Mitsotakis

Përfundon takimi Rama-Mitsotakis

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një darkë pune me kryeministrin grek Kyriakos Mitsotakis. Pas përfundimit të takimit as Rama dhe as Mitsotakis nuk folën për...

Rama takim me kryeministrin grek Mitsotakis

Rama takim me kryeministrin grek Mitsotakis

Kryeministri Edi Rama do të takohet sot (15 shtator) me kryeministrin Grek Kyriakos Mitsotakis. Takimi do të mbahet në orën 21:00, në zyrën e kryeministrit...

Rama takon Aljev në Turqi

Rama takon Aljev në Turqi

Kryeministri Edi Rama takoi sot(14 shtator) presidentin e Azerbajxhanit Ilham Aljev, në Turqi. Lajmin e njoftoi kryeministri përmës një postimi në Facebook. Rama njofton se...

1 2 3 4 5 11