Ramush Haradinaj
Haradinaj kandidat për president i Kosovës

Haradinaj kandidat për president i Kosovës

Ramush Haradinaj do të jetë kandidat për president të Kosovës i partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës. Kjo e fundit njoftoi lajmin publikisht pas mbledhjes...

Haradinaj gati të qeverisë me LDK-në

Haradinaj gati të qeverisë me LDK-në

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj deklaroi se është i gatshëm të krijojë një qeveri në koalicion me LDK-në dhe me partitë e tjera për të...

1 2 3 5