Reforma në Drejtësi
Kraja njofton arrestime të tjera

Kraja njofton arrestime të tjera

Drejtuesi i Prokurorisë Speciale Antikorrupsion, Arben Kraja lajmëroi arrestime të tjera të zyrtarëve public për korrupsion. Në tryezën e përbashkët me përfaqësitë diplomatike dhe drejtuesit...

123455

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>