rindertim
Tezat kryesore të propagandës së Ramës

Tezat kryesore të propagandës së Ramës

Kryeministri Edi Rama përdori përpjekjet e qeverisë për rindërtimin si propagandë për të bindur qytetarët të votojnë atë dhe jo Lulzim Bashën. Teza e tij...

Rama bën bilancin e rindërtimit në Durrës

Rama bën bilancin e rindërtimit në Durrës

Kryeministri Edi Rama ka bërë bilancin e procesit të rindërtimit në Durrës. Përmes një postimi në Facebook, të premten, Rama njoftoi se në Durrës qeveria...

Rindërtim apo rishpronësim

Rindërtim apo rishpronësim

Pas rënies së komunizmit, shqiptarët fituan të drejtën e pronës. Ky rikthim i nje te drejte themelore prodhoi abuzime per shkak të 50 viteve dhe...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>