Saimir Tahiri

Fundjavë politikanësh

Gjatë fundjavës, Kryeministri Rama, kreu i PD-së Basha, Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri dhe kreu i Kuvendit Ilir Meta replikuan me njëri-tjetrin në distancë. Ndërsa...

1 17 18 19 20 21 26