SHBA
Vazhdon lufta Armeni-Azerbajxhan

Vazhdon lufta Armeni-Azerbajxhan

Azerbajxhani dhe Armenia vazhdojnë luftën pavarësisht thirrjeve të Amerikës, Rusisë dhe Francës për armëpushim. Ministri i jashtëm azer do të takohet me të dërguarit e...

1 2 3 22