shçba

Sulm kibernetik në serverat e SHÇBA-së

Sulm kibernetik në serverat e SHÇBA-së

Serverat e Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) u sulmuan nga hakerat. Sulmi kibernetik u ndalua nga specialistët pranë...

SHBA i dhuron aparatura poligrafike SHÇBA-së

SHBA i dhuron aparatura poligrafike SHÇBA-së

SHBA do t’i dhurojë në Shërbimit të Çështjeve të Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) paisje për vlerësimin poligraf, ose sikur njihet ndryshe makina e së vërtetës,...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>