Shendetesi
Basha premton një universitet të ri mjekësie

Basha premton një universitet të ri mjekësie

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha premtoi kthimin e spitaleve në ndërmarrje dhe hapjen e një universiteti të ri mjekësie. Gjatë prezantimit të programin elektoral...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>