Shendetesi
Basha premton një universitet të ri mjekësie

Basha premton një universitet të ri mjekësie

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha premtoi kthimin e spitaleve në ndërmarrje dhe hapjen e një universiteti të ri mjekësie. Gjatë prezantimit të programin elektoral...

12