Shkarkimi i Presidentit Meta

Shkarkimi i Presidentit dhe sirenat e Odiseut

Shkarkimi i Presidentit dhe sirenat e Odiseut

1- Surpriza e Kushtetueses Vendimi i Gjykatës Kushtetuese javën e shkuar mbi kompetencat e Kryeministrit e të Presidentit në emërimin e shkarkimin e ministrave ishte...

Shumica socialiste tërhiqet nga shkarkimi i Metës

Shumica socialiste tërhiqet nga shkarkimi i Metës

Shumica socialiste është tërhequr nga kërkesa për të shkarkuar presidentin Meta. Të premten, gjatë mbledhjes së Komisionit Hetimor për Metën, relatorja, deputetja socialiste Klotilda Bushka...

123

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>