Shkoder

Situata e përmbytjeve në qarkun e Shkodrës

Situata e përmbytjeve në qarkun e Shkodrës

Rreth 1,500 hektarë janë përmbytur në Bashkinë e Shkodrës sipas njoftimit të fundit zyrtar ndërsa niveli i ujit në Dajç, Liqenin e Shkodrës dhe lumin...

Të shtëna drejt një lokali në Shkodër

Të shtëna drejt një lokali në Shkodër

Të shtëna me armë zjarri drejt një lokali janë shënuar mbrëmjen e së martës në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:10, në fshatin Dobraç...

Shkodër, qytetarët sulmojnë selinë e PS

Shkodër, qytetarët sulmojnë selinë e PS

Qytetarë në Shkodër kanë qëlluar me sende të forta selinë e Partisë Socialiste. Pas marshimit kundër vrasjes së Klodian Rashës, qytetarët kanë thyer xhamat dhe...

1 2 3 4 5 7