Shoqeria civile
Policia mban në Komisariatin nr.2 protestuesit

Policia mban në Komisariatin nr.2 protestuesit

Grupimi qytetar “Të mbrojmë lumenjtë” ka njoftuar Policinë e Shtetit për organizimin e protestës në datë 24 Qershor. [caption id="attachment_91144" align="alignleft" width="474"] Njoftimi per organizimin...

Ku është shoqëria civile?

Ku është shoqëria civile?

Pamjet si ato të përplasjes mes banorëve dhe policisë te Petro Nini ngrejnë pyetje jo vetëm mbi ekzistencën e shtetit të së drejtës, por edhe mbi gjendjen...

Po tani?

Po tani?

1 — E pamendueshmja ndodhi: Në shkelje të hapur të Kushtetutës dhe të disa ligjeve në fuqi, mazhoranca kaloi ligjin për shembjen e Teatrit Kombëtar...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>