Sport

Atletja bjelloruse kërkon strehim politik në Tokyo

Atletja bjelloruse kërkon strehim politik në Tokyo

Sportisja bjelloruse Krystsina Tsimanouskaya kërkoi strehim politik në Tokio, njoftoi media. Ajo është në kujdesin e autoriteteve japoneze dhe agjencisë së OKB -së për refugjatët,...

Christian Eriksen humb ndjenjat në fushë

Christian Eriksen humb ndjenjat në fushë

Christian Eriksen futbollisti i Danimarkës humbi ndjenjat në fushë, gjatë lojës kundër Finlandës, për EURO 2020, të shtunën. Fatmirësisht, ai ndodhet në spital në gjendje...

Kupa e Shqipërisë mbahet në 30 maj

Kupa e Shqipërisë mbahet në 30 maj

Ndeshja finale e Kupës së Shqipërisë do të mbahet më 30 maj, në orën 19:00, tek stadiumi 'Air Albanian, njoftoi Federata Shqiptare e Futbollit. Në...

Franca mbyll zyrtarisht sezonin e futbollit

Franca mbyll zyrtarisht sezonin e futbollit

Sezoni 2019-2020 i futbollit në Francë u mbyll zyrtarisht të martën, pasi qeveria vendosi të mos i japë leje për të rifilluar. Kryeministri francez Eduard...

1234

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>