Srebrenica
Rama kërkon drejtësi për masakrën e Srebrenicës

Rama kërkon drejtësi për masakrën e Srebrenicës

Edi Rama, në cilësinë e kryetarit të OSBE-së kërkoi ndëshkimin e masakrës së Srebrenicës. “Gjyqtarët lokalë dhe ndërkombëtarë kanë dokumentuar atë që ndodhi në Srebrenicë...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>