Talibane
Vritet gazetari i Reuters nga talibanët

Vritet gazetari i Reuters nga talibanët

Gazetari i Reuters, Danish Siddiqui u vra të premten ndërsa raportonte një përplasje midis forcave afgane dhe luftëtarëve talibanë në një pikë kalimi kufitar me...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>