Taulant Balla
Shkëlzen Berisha padit Taulant Ballën

Shkëlzen Berisha padit Taulant Ballën

Gjykata e Tiranës ka caktuar psikologë për intervistimin e Shkëlzen Berishës lidhur me padinë e tij ndaj Taulant Ballës, për shkaktim të dëmeve psikologjike në...

PS mbledh Kongresin më 12 qershor

PS mbledh Kongresin më 12 qershor

Partia Socialiste do të mbledhë Kongresin më 12 qershor, një ditë para zgjedhjeve në PD, ku do të nisë një proces hapjeje dhe riorganizimi të...

Balla ironizon Bardhin për padinë në Spak

Balla ironizon Bardhin për padinë në Spak

Kryetari  i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka kryer një takim me biznesin e vogel në qytetin e Elbasanit pasditen e së premtes....

12312