Thaçi
Meta mbështet Thaçin dhe Veselin

Meta mbështet Thaçin dhe Veselin

Presidenti Ilir Meta shprehu mbështetjen e tij për Presidentin Thaçi dhe ish-kryetarin e Kuvendit Kadri Veseli, pas akuzave të ngritura nga Gjykata Speciale. Meta tha...

Thaçi anullon vizitën në Uashington

Thaçi anullon vizitën në Uashington

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi anulloi pjesmarrjen e tij në takimin në Uashington me Richard Grenell dhe President Vuçiç, pas akuzëz së gjyaktës së Hagës,...

1 2 3