Tirana
Tirana merr titullin kampion në Superligë

Tirana merr titullin kampion në Superligë

Ekipi i futbollit i Tiranës ka fituar titullin kampion në Superligë. Presidenti i Republikës, Ilir Meta i dorëzoi KF Tiranës trofeun në përfundim të ndeshjes...

Tirana pa ujë në fundjavë

Tirana pa ujë në fundjavë

Në 6 dhe 7 qershor i gjithë qyteti i Tiranës do të jetë pa ujë. Zëvendës drejtoresha e Ujesjellësit Tiranë, Evis Gjebrea lajmëroi kryerjen e...

123