Tiranë
Arrestohen 2 persona për shpërndarje kokaine

Arrestohen 2 persona për shpërndarje kokaine

Dy persona u arrestuan për shitje të lëndës narkotike kokainë, të martën, në Tiranë. Gjatë kontrollit, policia sekuestroi 800 gramë kokainë dhe një telefon. Të...

123425

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>