Tiranë

Tërmet i fortë trondit Tiranën

Tërmet i fortë trondit Tiranën

Lëkundje të forta me magnitudë 4.6 të shkallës Richter trazuan kryeqytetin pasditen e sotme. Tërmeti u ndje rreth orës 5:05 për disa sekonda dhe shkaktoi...

Tërmet 3.6 ballë në lindje të Tiranës

Tërmet 3.6 ballë në lindje të Tiranës

Tirana ndjeu sot një tëmret të magnitudës 3.6, që kishte epiqendrën rreth 15 kilometra në lindje. Sipas qendrës mesdhetare të të dhënave të tërmeteve, lëkundjet...

1 2 3 4 22