Tiranë
Plani i Parkut të Liqenit përfshin ndërtime

Plani i Parkut të Liqenit përfshin ndërtime

Plani i Bashkisë së Tiranës për Parkun e Liqenit duket se parashikon ndërtimin e terreneve sportive, një godine bar-restorant dhe një urë mbi liqen, krahas...

12122232425

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>