Tiranë

Një gjykatës kriminel? Ku po shkon ky vend?

Një gjykatës kriminel? Ku po shkon ky vend?

Mbrëmë, qytetari A.GJ. u paraqit në urgjencën e spitalit Nënë Tereza në Tiranë me katër plagë thike—në sup, në ije, në bark dhe në këmbë—dhe...

Në cilën botë jeton Ministrja Nikolla?

Në cilën botë jeton Ministrja Nikolla?

Fillimi i 2016-ës nxorri në pah një panoramë të trishtë të kushteve ku shkollohen fëmijët e vendit. Mjaftuan dy ditë reshje të dendura, që mijëra...

1232425

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>