Tokio
Japonia numër rekord infeksionesh të reja

Japonia numër rekord infeksionesh të reja

Japonia ka konfirmuar një numër rekord të infektuarish, 1580 të infektuar të rinj, të premten. Zonat më të prekura sipas medias locale janë Tokio dhe...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>