Turqi
40 viktima nga përmbytjet në Turqi

40 viktima nga përmbytjet në Turqi

40 viktima u shënuan nga përmbytjet në Turqi, njoftuan të shtunën zyrtarët nga Agjencia për emergjenca dhe fatkeqësi. Shirat e rrëmbyeshëm në qytetet e Bartin,...

12316

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>