Turqi
Greqia dhe Turqia bëjnë paqe

Greqia dhe Turqia bëjnë paqe

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis dhe Presidenti turk Tayyip Erogan premtuan qetësim të tensioneve mes dy vendeve, në takimin etyr enë kuadër të samitit të NATO-s....

Rama: Nuk ka influencë të Turqisë në Shqipëri

Rama: Nuk ka influencë të Turqisë në Shqipëri

Turqia nuk ka asnjë influencë në Shqipëri, pavarësisht marrëdhënieve të mira me Turqinë dhe Pesidentin Erdogan, theksoi Kryeministri Rama në konferencën "SOU4YOU - Afrimi i...

1234516

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>