UÇK
Rrëzohen propozimet e Gucatit dhe Haradinajt

Rrëzohen propozimet e Gucatit dhe Haradinajt

Dhomat e Specializuara në Hagë rrëzuan propozimet e krerëve të UÇK-së, Hysni Gucati dhe Nasim Haradinaj. Pala mbrojtëse e Gucatit dhe Haradinajt dorëzuan propozimet e...

Nasim Haradinaj refuzon të paraqitet në Hagë

Nasim Haradinaj refuzon të paraqitet në Hagë

Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Nasim Haradinaj, nuk ka pranuar të paraqitet, të premten, në Hagë para Dhomave të Specializuara. Ai...

12346

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>