Ukraina

BE trajnon ushtrinë e Ukrainës

BE trajnon ushtrinë e Ukrainës

BE po shqyrton dërgimin e një misioni trajnimi për ushtrinë ukrainase për shkak të "aktiviteteve ushtarake të vazhdueshme" të Rusisë, ndërsa marrëdhëniet midis Kievit dhe...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>