Ursula von der Leyen
BE-ja ka vaksinuar 250 milion banor

BE-ja ka vaksinuar 250 milion banor

Bashkimi Evropian ka vaksinuar 25o milion banor, prej 445 milion që numërohet popullsia e përgjithshme e Bllokut. Lajmi u bë i ditur përmes rrjetit Twitter...

BE-ja ngrin investimin me Bjellorusinë

BE-ja ngrin investimin me Bjellorusinë

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen njoftoi të hënën pasdite se BE-ja do të ngrinte një investim të rëndësishëm prej tre miliardë eurosh...

BE mblidhet të diskutojë konfliktin në Gaza

BE mblidhet të diskutojë konfliktin në Gaza

Ministrat e Jashtëm të BE-së do të takohen të martën për të diskutuar konfliktin e dhunshëm midis izraelitëve dhe palestinezëve. Njoftimi u bë nga Përfaqësuesi...

12346

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>