Vaksina anti-Covid
Mjekët e infermierët nisin vaksinimin sot

Mjekët e infermierët nisin vaksinimin sot

Mjekët dhe infermierët do të fillojnë vaksinimit kundër Covid-19 nga e hëna. Këtë e bëri të ditur ministrja Ogerta Manastirliu gjatë një konferencë për shtyp....

1 2 3