Vaksina anti-Covid
Mjekët e infermierët nisin vaksinimin sot

Mjekët e infermierët nisin vaksinimin sot

Mjekët dhe infermierët do të fillojnë vaksinimit kundër Covid-19 nga e hëna. Këtë e bëri të ditur ministrja Ogerta Manastirliu gjatë një konferencë për shtyp....

123

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>